Szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Rozmowy miłych ludzi
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Witam, szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście Grójec. Mam problem z dwu letnią pralką, która od pewnego czasu nie pierze poprawnie. Ustawiam program, który ma trwać około godziny. Sprzęt zaczyna pracować a po jakimś czasie wyświetlają się dziwne błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moja prośba o dobrych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Cześć, czy przeglądałeś firmy z tego portaluinternetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam bardzo wiele osób, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który właściwie serwisuje pralki Bosha, może już kiepsko wypaść przy urządzeniach Samsunga. Dlatego pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która posiada akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Cześć, jak widziałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym piszę. Uczciwy serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest wielu fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat firm z twojej okolicy.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość