Wideodomofony - jak kupić?

Rozmowy miłych ludzi
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jak kupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Cześć. Niedługo muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Zastanawiam się jednakże czy postawić na szablonowy domofon czy poprawniej kupić wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, jednak równocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, które często podnoszą domofon i wpuszczają gości, wskutek tego pewno porządniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://opolskiebhp.co.pl ? Nie jestem jednakże pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie figury posiadające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:45 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Hej. Niedawno sama stałam przed wyborem kupna domofonu oraz także nie wiedziałam co kupić. Zdecydowaliśmy jednakże wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie sprzęty nie kosztują dużo więcej niż tuzinkowe domofony, a jakkolwiek porządniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najistotniejsze jest, że spostrzegamy kto dzwoni, więc dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj solidnego oraz odpowiedniego modelu, a nie musisz żałować swojego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości