Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy

Rozmowy miłych ludzi
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Dzień dobry. Ostatnimi czasy urodziłam pierwsze dziecko. To ładny chłopczyk, który jest zdrowy oraz ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niesłychanie szczęśliwi, więc pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, w takim razie myślę, że nie byłoby problemu w trakcie sesji. Jednakże zastanawiam się czy to należyty pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś korzystał z takich usług u fotografika? Interesuje mnie również jak przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, które uwieczni fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Cześć. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące oraz jest czasem kapryśna, ale daliśmy poradę. Sesja przebiegła spokojnie, gdyż fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był nadzwyczaj wyrozumiały. Znalazł się, w takim razie czas na karmienie i przewijanie. Spędziliśmy razem trzy godziny i nie żałuję. Fotografii jeszcze nie widziałam, jednak myślę, że wyjdą wybitnie fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, ponieważ tak jak zauważyłaś zezwoli to upamiętnić niezwykle ważne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości