Czy warto dać ogłoszenie na takiej stronie?

Rozmowy miłych ludzi
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dać ogłoszenie na takiej stronie?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z długoletnim stażem. Rozpocząłem jeszcze działalność za czasów poprzedniego ustroju. Obecnie biznes kręci się o wiele słabiej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Natomiast mam możliwość za darmo dać reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrobic-przyjecie-oraz-badz-jak-prezentuja-sie-stawki-za-takie-uslugi i nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, natomiast jaką korzyść ja będę z tego miał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dać reklamę na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli możesz gdzieś umieścić za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie zdobędziesz nowych klientów. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, lecz teraz jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu masz krawcowych. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie zastanawiaj się dłużej i daj tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości