Oszczedne strony internetowe Radom

Rozmowy miłych ludzi
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Oszczedne strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy budżetowe strony internetowe to obecnie odpowiedni wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku pojęcie tanich stron internetowych trzeba rozpatrzyć w kilku płaszczyznach. Pierwsza kwestia to określenie terminu niedrogie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii budowania niedrogich stron internetowych dla firm. Dla jednych tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można od razu i precyzyjne napisać czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy żądaną przez nas frazę tanie strony internetowe aby sprawdzić na jakie oferty zbudowania strony internetowej możemy liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania parę firm z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to wygląda również u tańszych wykonawców, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na stworzenie strony internetowej to trzeba zrobić ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać koszt zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób wykonania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie kosztem zbudowania strony internetowej, porównanie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zazwyczaj oferty stworzenia strony internetowej za 500 zł będą oparte o darmowe CMS i darmowe projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie posiadała unikalny projekt graficzny strony oraz autorski CMS. Takie strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości