Pomysl na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Rozmowy miłych ludzi
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Pomysl na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Cześć, od jakiegoś okresu jestem zatrudniony w średniej wielkości korporacji. I musiał nastać ten moment, iż zostałem poproszony, aby przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i przyznam, iż jest sporo możliwości tego typu imprez. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron podkreślają istotność komfortowego przewozu osób. Sugerują żeby dokonać wynajem busa, ponieważ ten typ transportu jest o wiele bardziej wygodny niż tradycyjny autobus. Myśląc nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się zabawy firmowej to dobry pomysł. Idąc za ciosem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod sloganem wynajem busa Warszawa https://el0.pl/2022/11/08/gdzie-nabywac-najkorzystniej-odpowiedniej-jakosci-filtry-warstwowe/ była ta strona WWW. Mają fajnego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i sądzę, iż tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Lecz z innej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do transportu osób Warszawa - Kraków jest jak najbardziej rozsądny. Rozmyślałem również o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga sprawa to nocleg. Czy warto brać nocleg w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Natomiast jak zarezerwujemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy kolejne koszty?

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości