Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Rozmowy miłych ludzi
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:50

Dzień dobry. Mam kłopot związany kręgosłupem i szukam rzetelnego salonu masażu w Warszawie, który ma w swojej ofercie masaż relaksacyjny. Wykonuje siedzący tryb pracy, który znacznie obciąża kręgi. Parę dni temu byłem także z tym u lekarza w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i brak problemów z kręgosłupem, albo udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z roboty nie mogę się zwolnić, więc zostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest wiele, ale jak znam życie tylko niektóre mają w swojej ofercie masaże lecznice na wysokim poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki masz problem. Tak samo posiadałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu w Warszawie to Relax Mind Body. Pracują tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja przeważnie wybieram masaż leczniczy, który w mojej ocenie najkorzystniej wpływa na kłopoty związane z moim kręgosłupem. Również ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do innych salonów w Warszawie. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może siłownia lub zakup jakieś bieżni do domu? To również pomaga.

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości