Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Rozmowy miłych ludzi
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:53

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te Model macicy kobiety Model macicy kobiety . Sama nie wiem czy się zdecydować, albowiem zastanawiam się czy to profesjonalne miejsce dla mnie. Ubóstwiam poznawać innowacyjnych ludzi i proponować im dany towar. Posiadam także znaczące doświadczenie w tej dziedzinie. Mimo to wyspa to nie to samo co sztampowy sklep. Ciągle zastanawiam się, więc czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2021, 7:59 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Istotnie masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz albo stoisz, jakkolwiek możesz także urwać się na przerwę i rozprostować nogi. Nie jest to, więc bardzo męczące. Do tego nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz zwykle kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli lubisz ludzi to dobrze bo najczęściej koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezwykle sporo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość