Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Rozmowy miłych ludzi
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:41

Uprzejmie witam, ostatnio spotkałam się z propozycją pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W sieci jest bardzo wiele ofert takiej posady, w następstwie tego też zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej propozycji. Mocno zastanawiam się czy nadaję się do praktykowania takiego zawodu i co jest potrzebne? Jestem osobą rzetelną oraz czułą niemniej jednak czy taka praca jest bezpieczna? Spotykałam się z opiniami, że wolno sporo zarobić oraz zdobyć doświadczenie. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc oraz rzetelne opinie osób, jakie opiekowały się seniorami w Niemczech.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:04

Hej. To prawda, że jako opiekunka wolno zarobić nawet istotne pieniądze. Jeśli skorzystasz z propozycji przetestowanej firmy nie powinnaś obawiać się, że ktoś Cię oszuka. Sama już kilka razy współpracowałam z takimi agencjami oraz jestem w pełni usatysfakcjonowana jako opiekunka osób starszych. Ewidentnie jeśli masz doświadczenie będzie Ci prościej zdobyć taką robotę. Powinieneś znać się na opiece i pielęgnacji ludzi starszych. Mimo to sama praca nie jest trudna i zapewnia wiele przyjemności. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość