Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Rozmowy miłych ludzi
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Witam. Poszukuje sprawdzonej firmy z miasta Koło, która posiada żwir budowlany. Czy ktoś z was ma może namiary na uczciwego dostawcę żwiru budowlanego. Od kolegi nasłuchałem się wielu rzeczy, w jaki sposób żwirownie kantują na żwirze budowlanym. Dostarczają kruszywo niższej jakości, którego jest o wiele mniej niż zostało zakupione. Mój kumpel potrzebował wg wyliczeń 60 ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął żwir - okazało się iż żwiru było około 40 ton. Więc różnica jest i musiał dopłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Witaj. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest dużo ludzi którzy tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie jest wstanie zweryfikować faktycznej wagi przywiezionego kruszywa na posesję. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to mała żwirownia w pobliżu miasta Koło. Żwir mają dość dobrej jakości i ludzie na niego nie narzekają. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na utwardzenie drogi dojazdowej do działki. Zamówiłem osiemdziesiąt ton, które wg moich kalkulacji było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 ciężarówki i żwiru było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości