Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne?

Rozmowy miłych ludzi
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Dzień dobry. Chcę uruchomić niewielki interes. Mam na myśli uruchomienie sklepu w galerii handlowej. Posiadam do wyboru dwa warianty. Mogę wynająć lokal albo kupić wyspę handlową takiego pokroju: https://notariusz-tuszyn.pl/2022/08/17/gdzie-dobrac-odpowiednie-modele-anatomiczne-do-sali-edukacyjnej-w-szkole// pośrodku pasażu handlowego. Dla pełnego zobrazowania sytuacji dołączam zdjęcie, które ilustruje wybrany przez mnie towar: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/92.jpg[/img] . Czynsz za wynajęcie powierzchni pod taką wyspę jest o wiele niższy niż dzierżawa lokalu użytkowego. Tak, więc to drugie rozwiązanie do mnie bardziej przemawia. Natomiast mam dylemat czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym myślicie jako klienci.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 11:16 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie lepsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Pierwsza kwestia to miesięczny czynsz za wynajem. Sam już wiesz, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Lecz takie rozwiązanie nie będzie dobre do każdego rodzaju działalności. Doskonale sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych małych rzeczy. Lecz w przypadku dużej gruby branż będzie to nietrafione rozwiązanie. Ludzie kochają komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najlepszym dla ciebie wyjściem. Należy też zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości