Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Rozmowy miłych ludzi
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Cześć, zastanawiam się nad wypozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam nieduży sklep meblowy i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na początek pragnę być wysoko na hasło https://edukacjapolicealna.pl/2022/11/08/gdzie-nabywac-najkorzystniej-swietnej-jakosci-filtry-warstwowe/ , które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Trzeba tylko tworzyć odnośniki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast zastanawia mnie jedna rzec, jak to działa że moja strona będzie wysoko a inni nie. Przecież wg tej zasady to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I jeszcze jedno czy uda mi się samodzielnie takie słowo kluczowe wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Cześć. Masz bardzo optymistyczne podejście do sprawy związanej z promowaniem strony WWW. Żeby było to takie banalne: tworzymy linki i promowana strona jest na początku wyników na frazę meble pracownicze. Faktem jest, że masz należycie wykonaną stronę WWW. Też prezentowane na stronie meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Lecz to nie wystarczy aby wypromować stronę w wyszukiwarce. Samo linkowania domeny to tylko początek działań. Trzeba wiedzieć jakiego typu odnośniki pozyskać do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Też istotne jest nasycenie odnośników pozycjonowaną frazą. Dasz takich odnośników za dużo, domena dostanie filtra. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą niskie. Też musisz pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie linku nie wystarczy. Ważne jest to aby odszukały go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości