Czy warto robić unikalny opis dla wizytówki na tego typu portalach?

Rozmowy miłych ludzi
krzysiekwolski

Czy warto robić unikalny opis dla wizytówki na tego typu portalach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Witam, od niedawna zająłem się pozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Jako niedoświadczony seowiec mam sporo pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd brać odnośniki do swojej strony www. Zdaję sobie sprawę, iż w Internecie jest dużo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, ale mało jest tam konkretów. Inna sprawa to jak sprawdzić czy odnośnik jest dobry czy szkodliwy? Oraz ostanie pytanie, czy dając wpis do takiego rodzaju portali http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd należy tworzyć unikalne opisy? Dużo mi z tym czasu schodzi aby napisać do każdego serwisu unikalny tekst, więc pomyślałem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy właściwie robię?

podobne tematy:
lukaszgos

Czy jest sens robić unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Witaj. Każdy z nas musiał od czegoś zacząć, dlatego postaram ci pomóc. Po pierwsze nikt nie poda ci spisu stron, gdzie możesz dodać swój link. Taka lista po miesiącu nie ma już mocy i nie ma sensu dawać tam odnośników do strony. Odnośniki możesz pozyskiwać z różnego rodzaju serwisów ogłoszeniowych, ogólnodostępnych platform umożliwiających prowadzenie bloga i innych stron, które umożliwiają utworzenie profilu. Dobry odnośnik to ten, który trudno utworzyć. Jak widzisz bardzo dużo linków do innych stron to tego rodzaju miejsce należy odpuścić. Jeśli chodzi o pisanie unikalnych tekstów to trzeba na to przeznaczyć swój czas. Takie odnośniki łatwiej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.