Strona 1 z 1

Szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Witam, szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście Grójec. Mam problem z dwu letnią pralką, która od pewnego czasu nie pierze poprawnie. Ustawiam program, który ma trwać około godziny. Sprzęt zaczyna pracować a po jakimś czasie wyświetlają się dziwne błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moja prośba o dobrych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:04
autor: mariuszbyk
Cześć, czy przeglądałeś firmy z tego portaluinternetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam bardzo wiele osób, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który właściwie serwisuje pralki Bosha, może już kiepsko wypaść przy urządzeniach Samsunga. Dlatego pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która posiada akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:09
autor: marekwirazka
Cześć, jak widziałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym piszę. Uczciwy serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest wielu fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat firm z twojej okolicy.

podobne tematy: