Szukam sprawdzonego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Rozmowy miłych ludzi
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam sprawdzonego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Witam, posiadam bramę wjazdową na posesję. Była ona montowana jakiś czas temu i wszystko działało w porządku. Ale po kilku sezonach się ona zniżyła i zaczęły występować problemy z jej otwieraniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, nasmarowali i zainkasowali gotówkę. Brama otwierała się poprawnie przez parę miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z firmami z tego portalu www?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam dobrego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem zbliżony kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię smucić, ale naprawa tego nie jest taka prosta. Jeśli poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to odpowiednia wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się przemieszcza. Brama winna posiadać zapas luzu od kostki brukowej. Mniej więcej 8 cm wystarczy w zupełności. Jeśli te rzeczy będą poprawnie wykonane to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jeśli pytasz o ludzi z tego portalu internetowego to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Uśmiechnij się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości