Strona 1 z 1

Czy ktoś ma pojęcie za ile można kupić takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Cześć, wyszukałem w internecie bardzo inspirujące wizualizacje lad recepcyjnych: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na tym zdjęciu Obrazek . Jestem zwolennikiem tego rodzaju rozwiązań, lecz boję się że są one nie na moją kieszeń. Nie chcę dzwonić do firmy i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do osób znających branże o jakieś widełki cenowe za tego rodzaju lady recepcyjne.

podobne tematy:

Czy ktoś się orientuje za ile można kupić takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, bardzo fajna strona www. Projekty tej firmy są jeszcze lepsze niż na fotografii podanej na forum. Jeśli robią zlecenia dla tak dużych korporacji to z pewnością do najtańszych nie należą. Lecz nie wiem czemu nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Piszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Wiele firm tak robi, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie za ile można kupić takie lady recepcyjne do zajazdu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Cześć, rzeczywiście bardzo ładne są ich lady do recepcji. Nie mam pojęcia jak oni to przeliczają, lecz kiedyś w Internecie spotkałem się z takim stwierdzeniem: należy przyjąć od trzech tyś złotych za metr bieżący lady recepcyjnej. Więc posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: